Kurumsal

dfgdg
Hakkımızda

SAMSUN ANAHTARCI

2000 yılından itibaren anahtar sektöründe bulunmaktan gurur duyuyoruz. Oto anahtar, çilingir ve güvenlik üstünde yoğunlaşan firmamız 6 kişilik uzman kadrosuyla mobil ve sabit olarak sizlere hizmet vermeye devam etmektedir. Yılların vermiş olduğu tecrübeyle sürekli olarak kendini yenileyen teknolojiye sahibiz. Sadece satış anında değil, satış sonrasında destek almak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Sadece işletmemizde değil 7/24 aktif olarak bütün Samsun içerisinde hizmet vermekteyiz. Çilingir veya elektrik hizmeti ihtiyacınız için bir telefon uzağınızdayız.

SAMSUN ANAHTARCI

Oto anahtarı, ev & iş yeri kapı anahtarı tamiri ve yenilenmeleri firmamız tarafından sorunsuz ve garantili olarak yapılmaktadır.

Hemen İletişime Geç

7/24 Çilingir Hizmeti

ANAHTAR YEDEKLEME

Ev anahtarı, işyeri anahtarı, çelik kasa anahtarı ve oto anahtarı yedekleme işlemi yapılmaktadır. Yedek anahtarınızı hemen isteyiniz.

OTO ÇİLİNGİR

Oto anahtarınızı kaybedebilir veya arabanın içinde unutabilirsiniz. 7/24 dilediğiniz zaman arayın, arabınıza zarar vermeden açıyoruz.

EV ÇİLİNGİR

Anahtarınızı evde unutabilir, kapınız kapalı kalabilir. 7/24 dilediğiniz zaman arayın, evinizin kapısına zarar vermeden açıyoruz.

1+
Oto Çilingir
1+
Ev Çilingir
1+
Anahtar Yedekleme
1+
Memnun Müşteri
ÇİLİNGİR ÇAĞIR